Big Band PSO hraje v obvyklém obsazení, t.j. 5 saxofonů, 4 trubky, 4 trombony a kompletní rytmika. Jeho hlavní doménou jsou koncerty, ale hraje i na plesech a jiných společenských akcích.

Hlavní základ jeho repertoáru tvoří swingové a jazzové skladby černých i bílých světově proslulých hudebníků (G.Gerschwin, D.Ellington, C.Basie, C.Porter, R.Rodgers, I.Berlin, G.Miller atd.), ale i českých skladatelů ( V.Hála, M.Ducháč, J.Ježek, K.Krautgartner, J.Šlitr atd.). Mnoho skladeb má latinsko-americké rytmy, ale také si můžete poslechnout koncertní valčíky nebo polky, dokonce i čardáš a podobné národní tance.

Při koncertech jako hosté často účinkují zpěváci Richard Tesařík, Jan Smigmator, jazzová zpěvačka Petra Vlková, vokální skupina Zdekvartet a další hosté.

Výběr skladeb se řídí podle publika, pro které je produkce určena tak, aby bylo vyhověno všem generacím posluchačů a dá se říci i našich fanoušků.
Koncerty :


Vážení posluchači
koncerty Big Bandu PSO jsou z důvodu pandemie onemocnění covid-19 zrušeny. Koncerty, které jsme pro vás měli připraveny vám rádi předneseme v nejbližší budoucnosti, jakmile nám to okolnosti dovolí. Proto prosím dál sledujte náš web,
Děkujeme Vám za přízeň a přejeme pevné zdraví.

Kontakty :

Zdeněk Foit
Tel. : +420 736 538 008
E-mail : foitz@seznam.cz

Mgr. Václav Vomáčka
Tel. : +420 728 839 275
E-mail : vaclav.vomacka@centrum.cz

Napište nám:

Jméno a příjmení:
E-mail nebo telefon:
Text :